Nebankové pôžičky

Pri dojednávaní pôžičiek máme na výber medzi bankovým a nebankovým sektorom. Ak v banke neuspejeme, nezostáva než využiť nebankové pôžičky. Najčastejšie nám banka zamietne pôžičku z dôvodu nízkej bonity. Tá sa určuje predovšetkým podľa výšky Vášho príjmu, platobnej morálky minulých pôžičiek (kontrolou záznamu v registroch). Pri vyšších pôžičkách môže banka požadovať založenie nehnuteľnosti. Zďaleka nie všetci tieto požiadavky bánk splnia.

Nebankové pôžičky

Vítanou novinkou je TOP pôžička až do výšky 7000 €, kde nepotrebujete nič dokladovať. Je bez udania účelu a bez zbytočných poplatkov. U väčšiny poskytovateľov je podmienkou, že nemáte exekúciu a nie ste v insolvencii. Novým klientom býva pôžička obmedzená na niekoľko stoviek eur.

Kde to naozaj stojí za vyskúšanie?

Zaujímavou možnosťou je tiež novinka, pôžička CREDITSOR, ktorá ponúka až 200 €, za skvelých podmienok. Ide o medzinárodnú nebankovú spoločnosť, kde získate viac, ako u klasickej pôžičky. Úplne inovatívny model požičiavania peňazí odstraňuje všetky komplikácie a prináša jednoduchý koncept.

Nebankové pôžičky požičajú všetkým

V nebankovom sektore je situácia iná ako v banke. Nebankové pôžičky, ktoré naozaj požičajú na čokoľvek, sú dostupnejšie. Na rozdiel od bankových pôžičiek tu pôsobí celé spektrum spoločností. Od tých, ktoré majú podmienky takmer ako banky, až po spoločnosti, ktoré naozaj požičajú takmer každému. Je však potrebné počítať s vyšším úrokom či poplatkom za pôžičky. Namieste je tiež obozretnosť pri podpise zmluvy. Najčastejšie ide o pôžičky okolo 3 000 €.

Pôžičky do výplaty 100, 200 až 350€ požičajú všetkým bez registra

Najbežnejšia a najvyužívanejšia forma je pôžička do výplaty, ktorá je nenáročná na bonitu, relatívne bezpečná a hlavne rýchla. Požičať si môžete 100, 200 až 350€ , opakovane až 700€ na dobu do výplaty - až 30 dní.© 2023 www.SMS-Pôžička.sk, všechna práva vyhrazena. Kontaktné informácie

Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Kopírovanie textov, alebo ich častí a fotografií je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa zakázané.