SMS PÔŽIČKA > PÔŽIČKY

Online pôžičky pre každého

Viete, aké sú jednotlivé typy pôžičiek a aké sú ich prednosti a nedostatky? Online pôžičky pre všetkých, ktoré sú dostupné bez registra a bez doloženia príjmu ihneď na účet v priebehu niekoľkých minút, pokiaľ disponujete dostatočnou bonitou a pôžičku zvládnete.

50 € - 1000 €
až na 30 dní
ZÍSKAŤ
REKLAMA

Rýchle pôžičky

Rýchle pôžičky sú finančným riešením, ktoré môže byť veľmi užitočné v prípade naliehavej potreby peňazí. Výhodou je ich rýchla dostupnosť a minimálne požiadavky na dokumentáciu, čo z nich robí obľúbený finančný nástroj pre mnohých ľudí.

Banková pôžička

Ak premýšľate ktorú pôžičku zvoliť, potom práve banková pôžička by mala byť tou prvou voľbou kde začať. Existuje na to množstvo pádnych dôvodov, ale treba tiež spomenúť, že jej dostupnosť nie je pre všetkých. Obzvlášť pokiaľ máte nízku bonitu, malé príjmy, alebo problémy so splácaním, je pre pôžička z banky nedosiahnuteľná.

Nebankové pôžičky

Pri dojednaní pôžičiek máte na výber medzi bankovým a nebankovým sektorom. Ak v banke neuspejete, nezostáva nič iné, len využiť nebankové pôžičky.

Pôžička pred výplatou

Vyriešiť akútny nedostatok peňazí je možné rýchlou pôžičkou pred výplatou. Získať môžete peniaze na zaplatenie zloženiek, inkasa alebo faktúr, ktoré potrebujete nutne zaplatiť, alebo použite peniaze na akýkoľvek iný účel práve potrebujete.

Revolvingový úver - Opakovaná rýchla pôžička

Čo je to revolvingový úver a aké má výhody ako rýchla pôžička bez ďalšieho schvaľovania, nahliadnutia do registra a doloženia príjmu? Aké sú výhody a nevýhody revolvingového úveru.

Pôžička bez dokladovania príjmu

Príjem a jeho výška je zásadným ukazovateľom pre rad poskytovateľov pôžičiek, ako z radov bánk, tak u nebankových spoločností. Má zásadný vplyv na vašu bonitu a na to, či vám bude pôžička schválená. Nie však každý má všetky svoje príjmy doložiteľné.

Pôžičky ihneď na účte - NONSTOP

Ide o blesk medzi pôžičkami, ktoré možno dnes získať ihneď online. Táto expresná pôžička môže byť na účte do niekoľkých minút.

Pôžička pre nezamestnaných

Pôžičky pre nezamestnaných sú poskytované súkromnými spoločnosťami v rôznej výške. Najrozšírenejšie a najdostupnejšie sú malé pôžičky do 300 eur, pri ktorých odpadá dokladovanie a preukazovanie.

Pôžička pre dôchodcov

Ľudia na dôchodku majú síce stály, ale väčšinou pomerne nízky príjem. Občas aj oni potrebujú finančnú injekciu, pokiaľ si chcú dopriať niečo navyše, napríklad dovolenku, nový spotrebič alebo keď skrátka peniaze daný mesiac príliš nevychádzajú.

Pôžička bez registra

Pôžičky bez registra sú také, ktoré záznam v registri môžu tolerovať, ak ste schopní splácať.

Americká hypotéka - aké sú jej výhody?

Možnosť získať väčší obnos peňazí s nižšou úrokovou sadzbou, v porovnaní s klasickým spotrebným úverom, ponúka Americká hypotéka.