Aké výhody a nevýhody má SMS pôžička?

SMS pôžička je obľúbeným nebankovým úverovým produktom a využívajú ju ľudia naprieč celou spoločnosťou a rôzneho sociálneho postavenia. Pomáha im v okamihu, kedy im nevystačí peniaze do ďalšej výplaty, alebo kedy musí zaplatiť nečakaný výdavok. V čom je SMS pôžička výhodná a na čo by ste si mali dávať pozor?

Výhody SMS pôžičky

Požičať si môže každý z Vás

Získať SMS pôžičku je veľmi jednoduché a zvládnete to zo svojho domova. K vybaveniu pôžičky vám stačí pripojenie k internetu a pri druhej a ďalšej pôžičke len mobilný telefón. Ponuka SMS pôžičiek na internete je bohatá a požiadať o ňu môže ktokoľvek, teda aj ľudia na úrade práce, ženy na materskej, študenti, dôchodcovia alebo podnikatelia.

Pôžička bez dokladovania a registrov

SMS pôžička je najvýhodnejšiou rýchlou a krátkodobou pôžičkou. Po vyplnení žiadosti cez internet sa behom okamihu dozviete výsledok a peniaze môžete mať ešte ten deň na účte. Výhodou SMS pôžičky je tiež to, že neposielate doklady o príjme a dokonca nevadí prehrešok v registri dlžníkov.

Jasné pravidlá

Solídné nebankové spoločnosti majú nastavené jasné pravidlá pre získanie, čerpanie a splatenie pôžičky. Už na začiatku celého procesu viete, koľko na konci splatnosti zaplatíte a neprekvapí vás žiadne dodatočné poplatky. Na splatenie pôžičky máte zvyčajne 30 až 45 dní a niektorí poskytovatelia ponúkajú predĺženú dobu splatnosti.

Nevýhody SMS pôžičky

Požičať si môžete len pár tisíc

Pôžička je síce dostupná širokému spektru žiadateľov, ale jej výška je obmedzená zvyčajne čiastkou 200 eur. Nevýhodná tiež môže byť dĺžka splatnosti, lebo požičanú sumu nemusíte pri výpadku príjmu včas vrátiť späť a poplatky za predĺženie tejto splatnosti môžu pôžičku značne predražiť.

Overovací poplatok

Výplata sms pôžičky prebieha na bankový účet vedený na vaše meno. Niektoré spoločnosti vyžadujú zaslanie overovacieho poplatku, čo celý schvaľovací proces môže pozdržať. Na trhu s týmito pôžičkami sa tiež schovávajú rôzni nečestní poskytovatelia, ktorých zámerom je získať čo najviac peňazí na skrytých poplatkoch.© 2023 www.SMS-Pôžička.sk, všechna práva vyhrazena. Kontaktné informácie

Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Kopírovanie textov, alebo ich častí a fotografií je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa zakázané.