SMS PÔŽIČKA > Finančné informácie

Finančné informácie

Finančné informácie team

5 užitočných rád, ako udržať dlhy pod kontrolou

Rovnako tak ako pôžičky aj dlhy sa dnes stali bežnou súčasťou našich životov. Táto stratégia funguje až do momentu, keď nám z nejakého dôvodu nevychádzajú financie na splátky.

Revolvingový úver - Opakovaná rýchla pôžička bez registra a doloženia príjmu

Čo je to revolvingový úver a aké má výhody ako rýchla pôžička bez ďalšieho schvaľovania, nahliadnutia do registra a doloženia príjmu? Aké sú výhody a nevýhody revolvingového úveru.

Parameter RPMN prezradí ako je pôžička drahá

Viete ako jednoducho a rýchlo zistiť, či je pôžička drahá alebo lacná? Použite parameter RPMN - Ročnú percentuálnu sadzbu nákladov a vyrovnajte podľa neho všetky pôžičky. Čím je hodnota ukazovateľa menšia, tým za pôžičku zaplatíte menej.

50 € - 1000 €
až na 30 dní
ZÍSKAŤ
REKLAMA

Čo je Ahoj pôžička a ako funguje

Ahoj pôžička je financovanie dostupné pre širokú verejnosť, umožňujúce získať finančné prostriedky od 400 € do 20 000 €. Proces získania pôžičky je jednoduchý a rýchly, s možnosťou vybrať dĺžku splácania od 1 do 8 rokov.

Čo je Pôžička do 3 minút na účet

Jednoduchý a rýchly spôsob, ako získať peniaze na účet za pár minút. Malá Pôžička do 3 minút na účet bez zbytečných formalít.

Kreditná karta ako rýchla pôžička ihneď

Poznáte výhody bezúročnej rýchle pôžičky z kreditnej karty? Lákadlom sa poslednou dobou stáva kreditná karta. Kreditná karta sa dá jednoducho použiť ako rýchla pôžička ihneď.

Ako naučiť naše deti hospodáriť s peniazmi?

Naučiť sa šetriť a nežiť od výplaty k výplate nie je nič iné ako disciplína. K rovnakej disciplíne môže každý viesť aj svoje deti, aby sa raz mohli mať dobre. Začnite s tým čo najskôr.

Prečo sa nevypláca klamať v žiadostiach o pôžičku?

Ste zadlžení, poberáte nízky príjem alebo nemáte vlastné bývanie a zamlčujete tieto skutočnosti v žiadostiach o pôžičku? Čo všetko vám hrozí, keď budete uvádzať nepravdivé údaje v žiadosti o pôžičku?

Americká hypotéka - aké sú jej výhody?

Možnosť získať väčší obnos peňazí s nižšou úrokovou sadzbou, v porovnaní s klasickým spotrebným úverom, ponúka Americká hypotéka.

Pôžička pred výplatou – rýchla pomoc alebo cesta do dlhovej pasce?

Vyrieši krátkodobé mikro pôžičky pred výplatou, so splatnosťou maximálne 1 mesiac, finančné problémy? Alebo je to cesta do dlhovej pasce?

Operatívny lízing - populárna možnosť financovania áut

Poslednou dobou sa na trhu s novými vozidlami stáva veľmi populárny tzv. Operatívny lízing. Záujem o neho neustále rastie a blíži sa stavu v ostatných európskych krajinách.

Desatoro pôžičiek

Skôr ako sa rozhodnete pre pôžičku, odporúčame Vám preštudovať si toto desatoro, ktoré Vám pomôže v rozhodovaní, akú pôžičku zvoliť.

Schvaľovanie pôžičky

Aké kritériá sa hodnotia pri schvaľovaní novej pôžičky a čo rozhoduje, či pôžičku dostanete? Čo všetko vstupuje do procesu scoringu - hodnotenie rizík poskytovateľov pôžičiek?

Výhody a nevýhody SMS pôžičiek

SMS pôžička je obľúbeným nebankovým úverovým produktom a využívajú ju ľudia naprieč celou spoločnosťou a rôzneho sociálneho postavenia. V čom je SMS pôžička výhodná a na čo by ste si mali dávať pozor?

Ako rozoznať podvodnú pôžičku

Ponuky pôžičiek sa na nás valia zo všetkých strán a ľudia na tieto ponuky radi počujú. Je preto dôležité zvážiť výhody a nevýhody pôžičky pred podpísaním zmluvy a zistiť si o nebankové spoločnosti čo najviac informácií. Ako rozoznať podvodnú pôžičku od férové ponuky?Na čo si davať pozor u pôžičiek?

Z médií často počujeme o prípadoch, kedy si ľudia požičali peniaze a nakoniec zistili, že sa stali obeťou podvodníkov. Preto je treba dobre zvážiť od koho si požičiavate. Zvlášť ak si požičiavate prvý krát, môžete sa ľahko nechať zlákať prvou ponukou, ktorá pre vás nebude výhodná a môžete sa tak dostať do problémov.

Dlhy riešte včas

Jednoduché získanie pôžičky bez rozmyslu môže niekomu spôsobiť veľké problémy. Po prvých mesiacoch bezstarostného užívania môžete zistiť, že nemáte na pravidelné splácanie. Dlhy neriešte ďalšie pôžičkou. Ak si s dlhy neviete rady, prinášame tipy, ako z dlhovej pasce vycúvať.

Ako porovnať pôžičky?

Porovnať ponuky od všetkých poskytovateľov zaberie mnohokrát veľa času. Existuje však niekoľko parametrov, ktoré Vám výber pôžičky a riešenie Vašej finančnej situácie o niečo zjednodušia.

Zodpovedné požičiavanie

Všetkým žiadateľom o pôžičku, ktorí majú v pláne dojednať si úver, prinášame niekoľko informácií o zodpovednom prístupe k požičiavaniu.

Zlúčenie pôžičiek - konsolidácia

. Zlúčením všetkých pôžičiek do jednej výhodnejšej tiež odpadá potreba starať sa o každý úver zvlášť. Ak sa rozhodnete pre produkt zlúčenie pôžičiek, máte potom starosť už len o jeden úver. Značne si tak uľahčíte prácu a získate väčší prehľad. Navyše vďaka nižšiemu úroku ušetríte.

Slovník pojmov

Finančný slovník pojmov z oblasti pôžičiek, úverov a hypoték. Najčastejšie používané pojmy, ktorým by ste mali rozumieť. Aby ste správne porozumeli úverovej zmluve, musíte poznať správny význam odborných pojmov.

Register dlžníkov

Čo to sú registre dlžníkov, ako fungujú a ako sa z registra dlžníkov dostať preč?