Pôžičky bez registra pre každého

Ani neviete ako a máte záznam v registri. Stačí sa oneskoriť so splátkou alebo neplatiť za existujúcu pôžičku vôbec a máte na pár rokov o problémy slušne postarané.

Záznam v registri dlžníkov je signálom a varovaním pre všetkých, u ktorých žiadate pôžičku, že ste mali problémy so splácaním a výrazne Vám to zníži bonitu.

Pôžičky bez registra sú také, pri ktorých sa záznam jednoducho neberie tak vážne. Sú teda riešením pre tých, ktorí mali predtým so splácaním problém a teraz chcú ďalšiu pôžičku, ktorú by inde nedostali.

Malá pôžička

Jedným z variantov pôžičiek bez registra, je malá pôžička pred výplatou, ktorá je dostupná aj cez záznam. Požičať si môžete do 350 € až na 31 dní. Výhodou je dostupnosť a rýchlosť poskytnutia, keď peniaze dostanete do 10 minút na Váš bankový účet. Nemusíte nič dokladať, preukazovať ani ručiť.

Veľká pôžička

Pre všetkých, ktorí potrebujú požičať viac, ale majú záznam v registroch, je tu Veľká pôžička, ktorá ponúka až 7000 €Americká hypotéka bez registra pre každého

Variantom pre pôžičku vyššej čiastky je Americká hypotéka, ktorá patrí k veľmi výhodným produktom. Má nízku úrokovú sadzbu a splatnosť je aj 10 a viac rokov. Nevýhodou pre viacerých žiadateľov je podmienka ručenia nehnuteľnosťou v osobnom vlastníctve.

Register Solus

Solus je účelové združenie právnických osôb, ktoré eviduje problémy so splácaním úverov svojich členov. Členmi sú banky aj nebankové inštitúcie, ale tiež napríklad distribútori energií, telefónni operátori atď...© 2023 www.SMS-Pôžička.sk, všechna práva vyhrazena. Kontaktné informácie

Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Kopírovanie textov, alebo ich častí a fotografií je bez písomného súhlasu prevádzkovateľa zakázané.